PeopleCert nodrošina eksāmenus vairāk nekā 200 valstīs 25 valodās, izmantojot savu moderno novērtēšanas tehnoloģiju, kas ļauj profesionāļiem pilnībā izmantot savu potenciālu un īstenot savas dzīves ambīcijas, izmantojot PeopleCert izsniegtos sertifikātus.
PeopleCert ir akreditējuši vairāk kā 2000 apmācību organizācijas un nodrošinājuši 5,5 miljonus eksāmenus privātpersonām, 50 000 eksāmenus uzņēmumiem un 800 eksāmenus valsts pārvaldes institūcijām. 2021. gadā PeopleCert iegādājās AXELOS, nostiprinot savu pozīciju kā pasaules līderis projektu vadības un IT kvalifikāciju jomā.
Entrepreneur of the year 2019 kategorijā “UK national winner”
Europe Business Awards 2019 kategorijā “One to watch list”
Līdz ar 2021. gadu, PeopleCert ieviesa jaunu produktu – Scrum, kļūstot par vienu no dažām organizācijām pasaulē, kas ir tiesīgas nodrošināt Scrum produktu eksāmenus, nodrošinot klientiem starptautiski atzītu sertifikāciju.
PeopleCert Scrum Master I sertifikācija aptver pamatzināšanas, kas kandidātam nepieciešamas, lai attīstītu savas zināšanas un prasmes par Scrum principiem un praksi.
Šī kvalifikācijas līmeņa mērķis ir apstiprināt, ka kandidātam ir pietiekamas zināšanas, izpratne un pielietojums par Scrum ietvaru un ka viņš spēj efektīvi strādāt ar Scrum komandu vai kā tās loceklis.
PeopleCert Scrum Master I, tāpat kā citi līdzīgi produkti – Professional Scrum Master I, Certified Scrum Master, Scrum Master Certified ir viedoti uz Scrum ietvara pamatliceja Ken Schwaber un Jeff Sutherland bāzes. Tāpat kā katrs no iepriekš minētajiem produktiem, arī PeopleCert Scrum Master I apgūšana un sertifikāta iegūšana nozīmē oficiāla un starptautiski atzīta sertifikāta iegūšana, kurš būs derigs un atzīts ik vienā pasaules malā. Atšķirība – katra organizācija (PeopleCert, Scrum.org, ScrumAlliance u.c.) to pielāgo pēc saviem organizācijas ieskatiem, mārketinga vajadzībām u.c. kritērijiem.
Visas zemāk minētās un salīdzinātās Scrum Master sertifikācijas organizācijas ir savā ziņa līdzīgas, jo visu to akreditētie materiāli un organizētie eksāmeni izmanto jau minēto Scrum ietvara pamatliceja Ken Schwaber un Jeff Sutherland ideoloģiju un materiālu bāzi. Galvenā atšķirība – kā tiek nosaukts sertifikāts un kā tiek organizēts eksāmens. Salīdzinājumu par galvenajām zemāk esošajā tabulā.
Pamatojoties uz Agile principiem, tas ļauj komandām pašorganizēties, veicinot ciešu sadarbību starp visiem komandas locekļiem un iesaistītajiem speciālistiem. Scrum izaicina secīgu pieeju produkta izstrādei un aizstājot to ar iteratīvu procesu. Tas ietver sanāksmju, rīku un lomu kopumu, kas darbojas saskaņoti, lai palīdzētu komandām strukturēt un pārvaldīt darbu.
Scrum pieejas mērķis ir savlaicīgi fiksēt klientu vajadzību izmaiņas, kā arī visas citas neparedzamas problēmas, kas var rasties, un kurām secīga pieeja nav piemērota. Tādējādi Scrum izmanto uz pierādījumiem balstītu sistēmu, kas ietver faktu, ka problēmas nevar pilnībā definēt iepriekš. Tā vietā koncentrējoties uz komandas maksimālu spēju reaģēt uz izaicinājumiem, ātri nodrošinot vērtību un pielāgotos jaunajiem tirgus apstākļiem.
Scrum master, jeb Scrum komandas vadītājs ir atbildīgs par dažādu uzņēmuma procesu vadību. Tas palīdz Scrum komandai strādāt efektīvāk, prasmīgi novēršot šķēršļus, kas var traucēt komandai sasniegt mērķus. Šī persona ir saikne starp Scrum komandu un cilvēkiem vai komandām ārpus Scrum komandas. Parasti Scrum komandas vadītājs nav iesaistīts lēmumu pieņemšanā par konkrētām darbībām, bet viņam ir jānodrošina, lai tās tiktu veiktas efektīvi. Bieži vien, darbinieki neapzinās Scrum projektu vadības jēgu, līdz ar to, arī kā tiek vadīti Scrum projekti, tāpēc Scrum komandas vadītāja uzdevums ir skaidrot komandām procesus, kas ļauj darbam ritēt raiti un efektīvi.
Pavisam vienkārši – ir tikai jāizvēlas, kuras organizācijas (PeopleCert, ScrumAlliance, Scrum.org, ScrumStudy.com) eksāmenu vēlaties kārtot, un kad tas izdarīts, jāsāk gatavoties izvēlētajam eksāmenam. To vislabāk var izdarīt, izvēloties apmācību kursus – https://penge.lv/courses/scrummaster/, kuri Jūs sagatavos attiecīgā eksāmena kārtošanai, pie tam, kursu cenā ietilpst arī eksāmena vaučeris, lai pēc kursa apgūšanas, uzreiz varētu doties uz organizācijas mājaslapu un pieteikties eksāmenam, lai saņemtu kāroto sertifikātu!
SIA „Penge” Reģ. Nr. 40203328027 Adrese: Lielā iela 19, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 PVN Nr. LV40203328027 Banka: AS „Swedbank” Bankas konts.: LV33HABA0551051112409 Bankas kods: HABALV22
Visas tiesības aizsargātas - penge.lv
Privātuma politika